Whisky Świata – 5 gatunków

czyli podróż ze smakiem

 

Degustacja „Whisky Świata - 5 gatunków” to klasa sama w sobie. Zapraszamy swoich gości do świata elegancji, pełnego aromatów i smaków zadowalających największych koneserów whisky. Łączymy wiedzę teoretyczną ze sztuką degustacji aby goście otrzymali pełne spektrum wiedzy na temat charakterystycznych gatunków whisky z różnych zakątków Ziemi. Gwarantujemy degustacje najznamienitszych whisky w towarzystwie i pod opieką merytoryczną profesjonalnych prowadzących.

 

whisky swiata 5g2 2

 

Prezentację poprowadzi Artur Brzychcy, który jest pomysłodawcą i założycielem Loży Dżentelmenów. Zdobył tytuł honorowego ambasadora marki Johhnie Walker. Odbywał nauki u jednego z najsłynniejszych Master Blender for Johnnie Walker i szkockich znawców whisky na całym świecie – Ian’a Williams’a. Artur, który prowadzi prezentacje w szkockim stroju wieczorowym, jest członkiem „Friends of Classic Malts”. To grupa zrzeszająca entuzjastów whisky typu single malt „Friends of Classic Malts”.

 

Razem ze specjalistą „Loży Dżentelmenów” wybierz się w wyjątkową podróż po miejscach produkcji najdoskonalszych whisky. Będziesz miał okazję poznać specyfikę różnych gatunków tego trunku i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci na świadome zakupy i pełną degustację dobrej jakości whisky w przyszłości. Prezentacja multimedialna i wykład pełen ciekawych anegdot, i żartów zapewni maksimum przyjemności podczas degustacji, aż 5 wyjątkowych gatunków.

 

Prezentacja whisky Świata - 5 gatunków to odpowiedź na to, co dzieje się w świecie whisky, gdzie starzy potentaci tacy jak Szkocja czy Stany Zjednoczone muszą coraz bardziej liczyć się z nową potęgą whisky – Japonią. W trakcie degustacji smakujemy whisky i whiskey z Irlandii, Szkocji, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii.

 

Chcąc w krótkim czasie zapewnić naszym gościom kompleksową wiedzę, ułożyliśmy specjalny program zawierający:

 1. PRZEDSTAWIENIE HISTORII WHISKY Z RÓŻNYCH CZĘŚCI ŚWIATA
  historia o trunku, który z robionego przez irlandzkich mnichów destylatu, stał się znanym na całym świecie ekskluzywnym towarem
 2. WYJAŚNIENIE PROCESU PRODUKCJI POSZCZEGÓLNYCH GATUNKÓW
  wyjaśnienie różnych między różnymi gatunkami napoju w Europie i Nowym Świecie
 3. DEGUSTACJE 5 GATUNKÓW WHISKY I WHISKEY
  degustacja najlepszych gatunków whisky i whiskey z całego świata
 4. KONFRONTACJA ZMYSŁOWYCH WRAŻEŃ I DYSKUSJA
  dyskusja na temat poznanych smaków, wymiana wrażeń

 

Dla Uczestnika, który najbardziej zaangażuje się w prezentację przygotowaliśmy wyjątkowy upominek – butelkę whisky.


Nasi goście po spotkaniu, będą mieli szansę stać się świadomymi kupcami i miłośnikami whisky. Po degustacji i analizie 5 gatunków, z którego każdy jest niezwykle ceniony w kraju swojego pochodzenia, będą mogli zdecydować, który smak i aromat trafia do nich najbardziej. W trakcie degustacji, goście będą mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę również o takie tematy jak:

 • podawanie whisky w różnych okolicznościach
 • prawidłowa degustacja
 • rozróżnianie smaków i aromatów
 • podział whisky na grupy
 • różnica między whisky i whiskey
 • rodzaje szkła przeznaczone do whisky


Nasi goście wychodzę ze spotkań zadowoleni, ponieważ w „Loży Dżentelmenów” łączymy pasję do luksusowych produktów z umiejętną prezentacją, której wyjątkowo ważną częścią jest degustacja.

 

whisky swiata 5g

 

„Whisky świata – 5 gatunków” idealnie wpasuje się świetnie we wszystkie rodzaje firmowych spotkań. Prezentacja zadowoliła już gusta wielu klientów. Najczęściej wybierana jest na spotkania handlowców i średniej kadry pracowniczej.

 

Stań się koneserem smaku i zdobądź profesjonalną wiedzę o ekskluzywnych alkoholach z różnych części świata. Rozróżniaj je i dobieraj odpowiednio do pojawiających się okazji.

 

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

 1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
 2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
 3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small