Whisky Świata – 4 gatunki

czyli podróż ze smakiem


Degustacja „Whisky Świata - 4 gatunki” to klasa, elegancja, subtelność i pełne spektrum wiedzy bogate w różnorodne smaki i aromaty. Podczas nauki degustacji zostanie przed Uczestnikami otwarty nowy świat aromatów. Od tej pory będą w stanie sami rozróżniać rodzaje whisky charakterystyczne dla różnych części Świata. Loża Dżentelmenów to gwarancja najwyższej klasy degustowanych trunków oraz profesjonalizm prowadzących spotkanie specjalistów.

 

whisky swiata 4g2

 

Prezentację poprowadzi Artur Brzychcy. Jest on założycielem marki Loża Dżentelmenów, honorowym ambasadorem marki Johnnie Walker oraz najmłodszym uczeniem Ian’a Williams’a – szkockiego znawcy whisky, jednego z najznamienitszych Master Blender for Johnnie Walker. Artur Brzychcy należy także do „Friends of Classic Malts” miłośników whisky typu single malt. Na prezentacji występuje w szkockim stroju wieczorowym.

 

Zdobądź profesjonalną wiedzę na temat whisky podczas mentalnej podróży dookoła świata. Poznaj regiony gdzie produkuje się najbardziej ekskluzywne gatunki tego trunku. Prezentacja wprowadzi wszystkich uczestników wyjątkowy klimat celebracji whisky. W trakcie degustacji smakujemy whisky i whiskey z Irlandii, Szkocji, Stanów Zjednoczonych, Kanady.

 

Chcąc w krótkim czasie zapewnić naszym gościom kompleksową wiedzę, ułożyliśmy specjalny program zawierający:

 1. PREZENTACJĘ HISTORII WHISKY NA ŚWIECIE
  krótka historia o niezwykłym bursztynowym płynie, który z irlandzkiego destylatu robionego przez mnichów stał się jednym z najbardziej ekskluzywnych trunków świata.
 2. PRZYBLIŻENIE PROCESU PRODUKCJI TRUNKU W RÓŻNYCH REGIONACH ŚWIATA
  wskazanie na różnice w procesie powstawania whisky i whiskey w Europie, Nowym Świecie
 3. DEGUSTACJE 4 GATUNKÓW WHISKY I WHISKEY
  na prezentacji degustujemy doskonale dobrane trunki, porównujemy najbardziej charakterystyczne whisky dla danych krain, tak aby każdy Uczestnik mógł świadomie zdecydować jaki region świata odpowiada mu najbardziej
 4. PORÓWNYWANIE SMAKÓW ORAZ KRÓTKA DYSKUSJA
  degustacja budzi zmysły, przez co powstaje wiele pytań, na które udzielamy odpowiedzi i na temat których dyskutujemy podczas spotkania.

 

Uczestnik który zdobędzie największą wiedzę w trakcie prezentacji zostanie wyróżniony upominkiem – doskonałą whisky.

 

Podczas prezentacji Uczestnicy będą mieli okazję spróbować doskonale dobranych whisky - 4 gatunków, z których każdy z nich, jest gwiazdą w swoim kraju. Dzięki temu będą mogli świadomie i indywidualnie zdecydować o tym, jaki smak z jakiego regionu świata najbardziej im odpowiada. W trakcie degustacji, goście będą mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę również o takie tematy jak:

 • różnica między whisky i whiskey
 • metody degustacji
 • podstawy rozróżniania smaków i aromatów
 • podstawowe grupy whisky
 • podawanie whisky w różnych okolicznościach
 • znajomośc rodzajów szkła przeznaczonego do whisky
 • znajomość popularnych gatunków whisky


Elitarna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób sprawi, że każdy Uczestnik wyjdzie z prezentacji nie tylko zadowolony, ale także bogatszy o całe spektrum wiedzy na temat whisky.

 

whisky swiata 4g

 

„Whisky świata – 4 gatunków” idealnie pasuje na zamknięte spotkania firmowe. Prezentacja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród handlowców i średniej kadry kierowniczej. Będzie doskonałym urozmaiceniem pracowniczego eventu.

 

Dowiedz się co i kiedy pić oraz naucz się wyczuwać smaki i aromaty w ekskluzywnych alkoholach.
Poznaj etykietę prawdziwych smakoszy whisky w sposób elegancki i wysmakowany.

 

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

 1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
 2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
 3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small