Smaki Szkockich Krain – 5 gatunków

czyli Single Malt - whisky, które podbiło świat

 

Prezentacja „Smaki Szkockich Krain – 5 gatunków” to klasa, elegancja i pełne spektrum wiedzy. Razem z Lożą Dżentelmenów możesz przenieść się do historycznych wydarzeń powstania najsłynniejszej na świecie whisky i poznać tajniki jej sukcesu w świecie smakoszy i biznesu. Podczas prezentacji zostanie przed Uczestnikami otwarty nowy, wyjątkowy świat smaków i aromatów.

 

smaki szkockich krain 5g2 2


Prezentacji dokona Artur Brzychcy – honorowy ambasador marki Johnnie Walker oraz najmłodszy uczeń Ian’a Williams’a– szkockiego znawcy whisky i światowego eksperta do spraw destylacji. Artur Brzychcy należy także do „Friends of Classic Malts”. Na prezentacji występuje w szkockim stroju wieczorowym, wprowadzając wyjątkowy klimat celebracji whisky. Zdobądź profesjonalną wiedzę na temat whisky i dowiedz się, dlaczego starzenie się trunku, ma tak wielkie znaczenie. Odkrywając różnice między poszczególnymi gatunkami, nabierzesz chęci do dyskusji i zagłębienia się w temat.

 

Chcąc w krótkim czasie zapewnić naszym gościom kompleksową wiedzę, ułożyliśmy specjalny program zawierający:

 1. PREZENTACJĘ HISTORII WHISKY NA ŚWIECIE
  opowieść o powstaniu najsłynniejszej na świecie whisky i jej wielkim sukcesie w świecie smakoszy i biznesu
 2. PRZYBLIŻENIE PROCESU PRODUKCJI TRUNKU NA TERENACH SZKOCJI
  wyjaśnienie na czym polega słodowanie, jak przebiega destylacja oraz czym jest starzenie
  i dlaczego ma tak wielkie znaczenie
 3. DEGUSTACJE 5 GATUNKÓW WHISKY
  doskonale dobrane whisky słodowe które śniły w dębowych beczkach przez co najmniej 10 lat,
  pochodzą one z najważniejszych Szkockich krain: Lowland, Highland, Speyside, Islay,
  oraz zapomnianego na wiele lat Campbeltown
 4. PORÓWNYWANIE SMAKÓW ORAZ KRÓTKA DYSKUSJA
  degustacja budzi zmysły przez co powstaje wiele pytań na które udzielamy odpowiedzi
  i na temat których dyskutujemy w grupie

 

Uczestnik, który najbardziej zaangażuje się w wykład i będzie najbardziej zainteresowany poznaniem wykwintności smaku tkwiącego w tym trunku, dostanie od prowadzącego upominek – wyjątkowe whisky.


W tej mentalnej podróży przez zielone krainy Szkocji: Lowland, Highland, Speyside, Islay i Campbeltown, goście będą mieli okazję zgłębić wiedzę z zakresu: metod degustacji, gatunków i podstawowych grup, na jakie dzielą się whisky. Uczestnicy zakosztują smaków najwybitniejszych przedstawicieli z głównych krain whisky. Podczas nauki degustacji zostanie przed uczestnikami otwarty nowy świat aromatów. Elitarna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób sprawi, że każdy Uczestnik wyjdzie z prezentacji nie tylko zadowolony, ale także bogatszy o całe spektrum wiedzy na temat whisky.

 

smaki szkockich krain 5g

 

Możesz dołączyć do grona znawców whisky, dyrektorów, wyższej kadry pracowniczej, którzy wyszli z naszych prezentacji zadowoleni i przepełnieni wyjątkowymi wrażeniami. To ekskluzywne spotkanie polecane jest przez rzeszę zadowolonych klientów ze świata biznesu, którzy chętnie wracają do nas, by pogłębić swoją wiedzę. Spotkanie „Smaki Szkockich Krain” rekomendowane jest na zamknięte imprezy firmowe, na zakończenie oficjalnych eventów lub jako wstęp do nieoficjalnego spotkania.

 

Poznaj zasady podawania i degustacji najbardziej ekskluzywnego trunku.
Dołącz do grona fanów elitarnych smaków i aromatów.

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

 1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
 2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
 3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small