Smaki Szkockich Krain – 4 gatunki

czyli Single Malt - whisky, które podbiły świat

 

Prezentacja „Smaki Szkockich Krain – 4 gatunki” to szansa na poznanie prawdziwego kunsztu tworzenia whisky. „Loża Dżentelmenów” zabierze Cie w czasy powstawania najbardziej znanej i cenionej na świecie whisky. Odkryjemy przez Tobą tajemnicę jej sukcesu i pokażemy jak w pełni poczyć jej wyjątkowy smak i aromat.

 

smaki szkockich krain 4g2 copy

 

Prezentację poprowadzi prawdziwy znawca whisky - Artur Brzychcy. Założył markę „Loża Dżentelmenów” by przekazywać wiedzę o luksusowych smakach zainteresowanym gronom odbiorców. Tym co go wyróżnia spośród innych specjalistów, to fakt, że jest najmłodszym uczniem szkockiego znawcy whisky, jednego z najsłynniejszych na świecie Master Blender for Johnnie Walker – Ian’a Williams’a. Jest ambasadorem marki Johhnie Walker i członkiem „Friends of Classic Malts. Prezentację „Smaki Szkockich Krain” prowadzi w szkockim stroju wieczorowym.

 

Czy wiesz, dlaczego tak istotną sprawą w smaku whisky jest jej wiek? Czy znasz różnicę między poszczególnymi gatunkami? Tych i wielu innych rzeczy, dowiesz się od naszego prowadzącego. Odkryj tajemnicę wyjątkowości whisky i delektuj się nią niczym prawdziwy znawca.

 

Chcąc zapewnić naszym gościom pełne spektrum wiedzy, ułożyliśmy specjalny program zawierający:

 1. OGÓLNĄ PREZENTACJĘ HISTORII WHISKY
  opowieść o jej wyjątkowości i przyczynach sukcesu na całym świecie
 2. PRZYBLIŻENIE SZKOCKICH METOD PRODUKCJI TRUNKU
  wyjaśnienie takich terminów jak słodowanie, destylacja oraz opowieść
  o kluczowym dla smaku starzeniu się whisky
 3. DEGUSTACJE 4 GATUNKÓW WHISKY
  profesjonalna degustacja słodowych whisky, pochodzących z najważniejszych
  Szkockich regionów: Lowland, Highland, Speyside, Islay
 4. PORÓWNYWANIE SMAKÓW ORAZ KRÓTKA DYSKUSJA
  na wszystkie pytania wywołane degustacją i wrażeniami smakowymi naszych gości,
  odpowie prowadzący spotkanie

 

Uczestnik który zdobędzie największą wiedzę w trakcie prezentacji zostanie wyróżniony upominkiem – doskonałą whisky.

 

To wyjątkowa szansa na poznanie najważniejszych regionów, w których produkuje się najlepszą whisky w Szkocji: Lowland, Highland, Speyside i Islay. By goście mogli czerpać maksymalną przyjemność z próbowania tych wyselekcjonowanych smaków, zagłębimy się w temat nauki degustacji. Wiedza zostanie usystematyzowana i podzielona na konkretne gatunki i podstawowe grupy sensoryczne whisky. Podczas nauki degustacji zostanie przed uczestnikami otwarty nowy świat aromatów.

 

Uczestnicy spotkania nie otrzymują jedynie pustej degustacji. Zyskują pełnie wiedzy na temat najznamienitszych gatunków whisky ze Szkocji i Świata.

 

smaki szkockich krain 4g


Prawdziwi znawcy whisky oraz dyrektorzy, prezesi i wyższa kadra kierownicza docenili już walory prezentacji „Smaki Szkockich Krain”. Rekomendacja biznesowych elit jest najlepszą z możliwych pochwał, co może przekonać Państwa do udziału w tym ekskluzywnym spotkaniu. Doskonale nadaje się ono na zamknięte imprezy firmowe oraz na zakończenie oficjalnych eventów. Nasza prezentacja często bywa otwarciem nieoficjalnych spotkań.

 

Naucz się delektować smakiem wyjątkowych whisky.
Z Lożą Dżentelmenów poznasz etykietę prawdziwych smakoszy!

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

 1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
 2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
 3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small