Japońska tradycja

czyli doskonała whisky z Krainy Kwitnącej Wiśni


Dla osób, które myślą, że o whisky wiedzą już wszystko oraz osób poszukujących elitarnych smaków, przeznaczone są spotkania „Japońska Tradycja”. To niepowtarzalna okazja, żeby spróbować japońskiej whisky pod okiem wieloletniego prezentera i znawcy whisky z całego świata. Wraz z ambasadorem marki Johnnie Walker i specjalistą do spraw whisky uczestnicy będą mieli okazję porównać whisky europejskie i japońskie klasy single malt. Nikt oprócz Loży Dżentelmenów nie podzieli się ze słuchaczami tak unikatową wiedzą na temat japońskiej whisky. To prawdziwie ekskluzywna wiedza na temat mało popularnych w Europie, a doskonałych w swoim smaku japońskich trunków.

 

japonska tradycja2 2

 

By wzmocnić wrażenia zmysłów podczas degustacji, dżentelmeni wezmą udział w warsztatach sensorycznych. Pomogą one dostrzec różnice pomiędzy poszczególnymi whisky z Japonii oraz rozkoszować się każdą dobrej jakości whisky w przyszłości.


By maksymalnie zadowolić naszych gości, przygotowaliśmy program spotkania zawierający:

 1. PREZENTACJE HISTORII WHISKY W KRAINIE KWITNĄCEJ WIŚNI
 2. PRZYBLIŻENIE PROCESU PRODUKCJI I STOSOWANYCH METOD
 3. NAUKĘ SENSORYKI I WARSZTATY SENSORYCZNE
  narzędzia sensoryczne to próbki aromatów,
  które pomagają gościom zrozumieć złożoność świata ekskluzywnych aromatów.
 4. DEGUSTACJĘ WHISKY EUROPEJSKIEJ I JAPOŃSKIEJ
 5. KONKURS WIEDZY ZDOBYTEJ PODCZAS PREZENTACJI

 

To wiedza dla prawdziwych smakoszy, której nie ma jeszcze w polskich publikacjach. Uczestnicy będą mogli doświadczyć smaków i aromatów, które nie występują w whisky pochodzących z innych krajów. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z japońskim umiłowaniem do tradycji skutkuje doskonałymi whisky w różnych rejonach tego wyspiarskiego kraju. Będą mogli przekonać się o tym goście spotkania „Japońska Tradycja”, próbując aż 4 znakomitych japońskich Single Malt. Dla porównania smaku, pod okiem profesjonalisty, uczestnicy ocenią także 2 whisky szkockie.

 

Zdobądź wiedzę niedostępną dla innych, pod okiem profesjonalnego znawcy whisky! Odkryj w sobie poszukiwacza elitarnych smaków i przekonaj się o doskonałości nieznanych w Europie trunków z Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

japonska tradycja


Spotkanie z „Japońską Tradycją” już nie raz sprawdziło się jako doskonałe przypieczętowanie ważnego kontraktu. Urozmaici i nada elitarnej rangi wyjątkowo ważnemu spotkaniu. Polecane jest dla wszystkich prawdziwych dżentelmenów, biznesmenów wyższego szczebla i ludzi znających oraz doceniających wysokiej jakości whisky.

 

Spróbuj whisky, które coraz częściej wygrywają z europejskimi produktami. Poznaj wiedzę dostępną dla nielicznych i spróbuj wyrafinowanego smaku Japonii, zawartego w bursztynowym trunku.

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

 1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
 2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
 3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small