Irlandia – kolebka whiskey

czyli jak powstało whiskey

 

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Irlandia stanowiła kiedyś potęgę w produkcji whiskey. O specyfice tego ekskluzywnego trunku w Irlandii i przyczynach upadku ich produkcji, opowie Ambasador marki Johnnie Walker i specjalista do spraw whisky i whiskey. To niepowtarzalna okazja, żeby uczestniczyć i spróbować trunków, których próżno szukać na półkach sklepowych, pod okiem wieloletniego prezentera i znawcy whisky z całego świata. W ciągu półtorej godziny ciekawie i z humorem, historie whiskey przeplataną licznymi anegdotami, przedstawi prawdziwy profesjonalista w tej dziedzinie.

 

irlandia kolebka whisky2

 

Nasi specjaliści w dbałości o jakość dostarczonej wiedzy, ułożyli specjalny program spotkania, zawierający:

 1. PREZENTACJĘ HISTORII WHISKY W IRLANDII
 2. PRZYBLIŻENIE PROCESU PRODUKCJI I STOSOWANYCH METOD
 3. NAUKĘ O WHISKEY POT STILL CZY KOTŁACH ENEASZA COFFEYA
 4. DOŚWIADCZENIA SENSORYCZNE
 5. DEGUSTACJĘ UNIKALNYCH IRLANDZKICH WHISKEY
  ZARÓWNO POT STILL, SINGLE MALT, JAK I SINGLE GRAIN
 6. DYSKUSJĘ NA TEMAT POZNANYCH SMAKÓW
 7. KONKURS PODSUMOWUJĄCY PREZENTACJĘ

 

Czym jest pot sill? Co wynalazł Eneasz Coffey i jaki miało to wpływ na rozwój whisky? Na te i inne pytania odpowie nasz specjalista. Uczestnicy zakosztują niepowtarzalnych smaków, najwybitniejszych przedstawicieli z Irlandzkiej mapy producentów whisky, które nie są dostępne poza Krajem Zielonej Wyspy.

 

Na prezentacji zostanie przekazana również cenna wiedza na temat unikalnej gamy aromatyczno-smakowej rzadkich i znanych tylko koneserom marek irlandzkich whiskey.

 

Wiedza przekazana w sposób profesjonalny, podparta wyjątkową degustacją sprawi, że poznane smaki i aromaty zostaną w pamięci uczestników na długo po spotkaniu!

 

irlandia kolebka whisky

 

Spotkanie jest doskonałe dla fanów i koneserów whisky, którzy chcieli by pogłębić swoją wiedzę na temat Irlandzkich gatunków tego wyjątkowego alkoholu. To świetny pomysł na urozmaicenie firmowego spotkania czy imprezy pracowników.

 

Nigdzie indziej nie dowiesz się tak wiele na temat irlandzkiej whiskey niż w Loży Dżentelmenów.
To spotkanie inne niż wszystkie!

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

 1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
 2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
 3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small