Wieczór z kubanką

czyli niuanse szlachetnego dymu

 

Wyjątkowa postać – smakosz i producent cygar, osoba, która dzięki swoim licznym podróżom miała okazję na własne oczy, poznać tajniki produkcji cygar, zdradzi tajniki swoich odkryć i doświadczeń. W ciągu dwugodzinnego spotkania, przekaże swoim słuchaczom wyjątkową wiedzę, dostępną jedynie ścisłym elitom Europejskim. Poświęcił życie swojej pasji – tworzeniu i smakowaniu najszlachetniejszych tytoni świata, a wiedzą zdobytą podczas lat podróży podzieli się ze swoimi gośćmi. A towarzyszyć mu będzie niecodzienny gość. Kubanka która na oczach widzów zwija cygaro na swoim nagim udzie. To jedyna szansa na zdobycie bezpośrednio tylu informacji na temat sztuki palenia cygar. W Polsce tylko Loża Dżentelmenów organizuje tak wyjątkowe spotkania.

 

wieczor z kubanka2

 

Nasz prowadzący pokaże, że nie sztuką jest palić cygaro…
tylko w jaki sposób to robić i jak się nim prawdziwie rozkoszować!

 

Chcąc w krótkim czasie zapewnić naszym gościom kompleksową wiedzę, ułożyliśmy specjalny program zawierający:

  1. PRZEDSTAWIENIE KRÓTKIEJ HISTORII CYGAR
  2. NAUKĘ O GATUNKACH I RODZAJACH TYTONI ORAZ CYGAR
  3. PRZEDSTAWIENIE PROCESU TWORZENIA CYGAR
  4. NAUKĘ PRZYGOTOWANIA CYGARA
  5. NAUKĘ DEGUSTACJI
  6. DEGUSTACJĘ RÓŻNYCH GATUNKÓW CYGAR

 

Goście dowiedzą się jak w pełni celebrować ekskluzywną czynność palenia cygara. Zdobędą wiedzę sensoryczną, pozwalającą na radować się wyśmienitym tytoniem wszystkimi zmysłami. Ciekawą informacją będzie dla wszystkich, wyjaśnienie fenomenu Kubańskich cygar oraz ich znaczenia w dzisiejszym przemyśle tytoniowym. Na wszystkie pytania odpowie profesjonalny znawca cygar.

 

wieczor z kubanka

 

Wśród dotychczasowych spotkań „ Wieczór z Kubanką”, gościliśmy handlowców, managerów, klientów biznesowych i dyrektorów, a także Panie i Panów, którzy marzyli o poznaniu prawdziwie ekskluzywnego smaku Ameryki Środkowej i basenu Morza Karaibskiego. Spotkanie z naszym wyjątkowym specjalistą, podniesie rangę każdego biznesowego spotkania lub imprezy integracyjnej, który wprowadzi do świata luksusu i elegancji wszystkich gości…

 

Rozkoszuj się najlepszymi tytoniami świata i wiedzą dotyczącą przygotowania i przechowywania cygar.
Spotkaj się z elitarnością, smakiem i stylem dzięki Loży Dżentelmenów

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

  1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
  2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
  3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small