Stary vs. Nowy Świat

czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o WINIE ale boisz się zapytać

 

W czasie prezentacji, goście będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o winach – od produkcji do ich klasyfikacji. Nie będą jednak biernymi słuchaczami. Nosy naszych gości będą rozpoznawać aromaty ukryte w winach, odkrywając kunsztowne smaki i aromaty cenione przez najlepszych znawców win na świecie.

 

stary vs nowy swiat2 2

 

Profesjonalne szkolenie przeprowadzą sommelierzy z certyfikatem Wine and Spirit Education Trust London. To osoby, które na co dzień dobierają wina na najbardziej ekskluzywne stoły w Polsce! To nie tylko zawód, ale ich całe życie. Swoją pasją są w stanie zarazić każdego gościa spotkania. Nie prowadzą klasycznego wykładu. Ważne informacje przeplatają anegdotami i historiami, które ułatwiają przyswajanie informacji i tworzą luźną atmosferę spotkania. Uczestnicy będą aktywnie uczestniczyli w degustacjach i dyskusji.

 

Nasi sommelierzy ułożyli dla gości spotkania specjalny program, zawierający:

  1. OMÓWIENIE PODSTAWOWYCH TYPÓW I STYLÓW WINNYCH
  2. OMÓWIENIE KRAJÓW I REGIONÓW WINIARSKICH
  3. NAUKĘ SYSTEMATYKI DEGUSTACJI
  4. DEGUSTACJE CZTERECH STYLÓW WINNYCH (2 WINA BIAŁE, 2 WINA CZERWONE)
  5. PRZYSWAJANIE INFORMACJI NIEZBĘDNYCH DLA ŚWIADOMEGO KUPCA WYSOKIEJ KLASY WINA

 

Dla jednego z uczestników, który podejmie wyzwanie sommelierów, przygotowaliśmy wyjątkową nagrodę…

O jej wartości będą mogli przekonać się wszyscy goście prezentacji „Stary vs. Nowy Świat”.

 

Uczestnicy szkolenia dzięki degustacji zdobędą wiedzę, która pozwoli im, na rozpoznawanie szczepów winnych, rozróżnianie Starego Świata od Nowego po smaku i aromacie win, a także rozróżnianie win po ich oznakowaniu. Dowiedzą się, czym różni się wino Reserva od wina z apelacją. Prawdziwi dżentelmeni już nigdy nie będą mieć problemów z dobraniem odpowiedniego do posiłku rodzaju wina: w sklepie, restauracji czy na firmowym wydarzeniu.

 

stary vs nowy swiat

 

Nasze spotkania „Stary vs. Nowy Świat” docenili już menedżerowie i dyrektorzy oraz wszyscy, którzy podczas spotkań biznesowych i konferencji mają do czynienia z winem. Prezentacja może być także doskonałą rozrywką podczas firmowego spotkania pracowników.

 

Czy wiesz, że wysokiej jakości wina powinno degustować się w specjalistycznym szkle?
Nasi sommelierzy wyjaśnią jego właściwości, a także sam będziesz mógł przekonać się, na czym polega jego wyjątkowość. Nasze zaplecze techniczne i wysoko wykwalifikowani prowadzący sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy znawca wykwintnych smaków kryjących się w winie.
In vino veritas!

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

  1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
  2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
  3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small