Szkocja – Kraina Whisky

czyli najlepsze z najlepszych w świecie whisky

 

Szkocja – Kraina Whisky to ekskluzywna prezentacja połączona z degustacją wyłącznie najlepszych i unikatowych na polskim rynku whisky typu single malt. Każda serwowana podczas tego spotkania whisky może pochwalić się nieskazitelnym rodowodem: cask strength, non chill filtered, natural color. Najwyższa klasa, elegancja i pełne spektrum wiedzy - to słowa które doskonale określają to co czeka na Uczestników spotkania.

 

szkocja krainawhisky2


Poznaj historię powstania najlepszej na świecie whisky oraz tajniki jej sukcesu w świecie smakoszy i biznesu. Czeka na Ciebie nowy, wyjątkowy świat smaków i aromatów.


Prezentację poprowadzi Artur Brzychcy. To wyjątkowa postać, prawdziwy miłośnik i specjalista od spraw whisky. Może pochwalić się szkoleniami pod okiem Ian’a Williams’a – szkockiego znawcy whisky, który uznawany jest za jednego z najlepszych Master Blend for Johnnie Walker! Artur Brzychcy jest także członkiem stowarzyszenia „Friends of Classic Malts” – grupy wielbicieli whisky typu single malt. Prezentacji dokona ubrany w szkocki strój wieczorowy. Artur jest założycielem Loży Dżentelmenów. Podczas prezentacji goście będą mieli okazję otrzymać pełne spektrum wiedzy na temat cenionego na całym świecie bursztynowego trunku.


Chcąc zapewnić naszym gościom kompleksową wiedzę, ułożyliśmy specjalny program zawierający:

 1. PREZENTACJĘ HISTORII WHISKY
  przybliżenie na czym polega sukces tego trunku i jaka jest geneza jego powstania
 2. WYJAŚNIENIE KOLEJNYCH ETAPÓW PRODUKCJI SZKOCKIEJ WHISKY
  wyjaśnienie na czym polega słodowanie, jak przebiega destylacja oraz czym jest starzenie
  i dlaczego ma tak wielkie znaczenie
 3. DEGUSTACJE 5 NAJLEPSZYCH GATUNKÓW WHISKY
  pieczołowicie wyselekcjonowane, najbardziej ekskluzywne gatunki szkockich whisky
 4. PORÓWNYWANIE SMAKÓW ORAZ KRÓTKA DYSKUSJA
  degustacja z „Lożą Dżentelmenów” zawsze wyzwala w uczestnikach chęć dyskusji
  i porównywania wrażeń zmysłowych

 

Najbardziej zaangażowany uczestnik otrzyma od prowadzącego wspaniałą nagrodę – doskonałą whisky.

 

Razem z prowadzącym spotkanie, goście wybiorą się na podróż po zakątkach regionów, w których produkuje się najlepszą whisky. Mowa o regionach, znanych tylko prawdziwym koneserom: Lowland, Highland, Speyside, Islay i Campbelltown. To wyjątkowa szansa na degustacje whisky, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży! Uczestnicy spotkania poznają klasyfikację gatunków whisky i metody ich degustacji, która otworzy przed nimi nieznany dotąd świat wyszukanych aromatów.


Wiedza przekazana w profesjonalny sposób sprawi, że każdy uczestnik opuści spotkanie z pełną satysfakcją zdobytej wiedzy i poznanych smaków.

 

szkocja krainawhisky


Walory prezentacji „Smaki Szkockich Krain” poznali i prawdziwie docenili ludzie biznesu – prezesi, dyrektorzy, wyższa kadra kierownicza, również znawcy whisky. Tysiące zadowolonych gości to najlepsza możliwa rekomendacja wartości naszych wykładów i degustacji. Spotkanie idealnie nadaje się jako urozmaicenie firmowych eventów – tych oficjalnych jak i nieoficjalnych.

 

Poznaj zasady dobierania whisky według własnego gustu i stań się świadomym koneserem smaku.
Naucz się wyczuwać smaki ukryte w najbardziej ekskluzywnych alkoholach.

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

 1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
 2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
 3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small