Alchemia whisky

czyli stwórz swój własny, wyjątkowy smak

 

Prezentacja „Alchemia whisky” to niesamowita okazja dla wszystkich poszukiwaczy doskonałych smaków whisky. Dzięki Loży Dżentelmenów poznaj wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy od najlepszych maltmasterów i blenderów XX wieku. Dzięki nam, widz będzie mógł stać się prawdziwym alchemikiem smaku!

 

alchemia whisky2


Prezentacji dokona ambasador marki Johnnie Walker i specjalista do spraw whisky. To niepowtarzalna okazja, żeby uczestniczyć i dowiedzieć się wszystkiego o smakach europejskiej whisky, pod okiem profesjonalnego prezentera i znawcy whisky z całego świata. Loża Dżentelmenów gwarantuje gościom doświadczenie wyjątkowych smaków z całej Europy i nie tylko... Z nami whisky poznasz nie tylko z teorii! Na spotkaniu „Alchemia whisky” będziesz miał okazję stworzyć własną mieszankę whisky!

 

Chcąc stworzyć najbardziej ekskluzywne spotkanie, ułożyliśmy szczegółowy program, zawierający:

 1. PRZEDSTAWIENIE HISTORII WHISKY
  krótka historia o niezwykłym bursztynowym płynie
 2. PRZYBLIŻENIE TEMATYKI WHISKY
  usystematyzowana wiedza na temat wszystkich typów europejskich whisky
 3. PRZEDSTAWIENIE RÓŻNIC MIĘDZY SINGLE MALT, A SINGLE GRAIN
  poznanie specjalistycznej wiedzy na temat rodzajów i gatunków najlepszych whisky
 4. PRZEDSTAWIENIE POWSTAWANIA WHISKY MIESZANEJ
  poznanie technik mieszania różnych rodzajów whisky
 5. NAUKĘ O SENSORYCE I WARSZTATY SENSORYCZNE
  poznanie technik znanych najlepszym degustatorom
 6. DEGUSTACJĘ WHISKY SINGLE MALT I BLENDED
  na prezentacji degustujemy doskonale dobrane trunki, porównujemy najbardziej charakterystyczne whisky, tak aby każdy Uczestnik mógł świadomie zdecydować jaki gatunek odpowiada mu najbardziej
 7. TWORZENIE WŁASNEJ WHISKY
  poznanie technik mieszania różnych rodzajów whisky
  i tworzenie przez Uczestników własnej kompozycji smaku
 8. KONKURS NA NAJLEPSZĄ NOWOSTWORZONĄ WHISKY
  degustacja powstałych mieszanek i wybór najlepszej z nich

 

Wyjątkową nagrodą w konkursie, będzie przygotowana przez Lożę Dżentelmenów whisky na bazie zwycięskiej mieszanki, którą w butelce ze specjalna etykietą, wyślemy do firmy po spotkaniu.

 

alchemia whisky


Elitarna wiedza, przekazana w profesjonalny sposób sprawi, że każdy Uczestnik wyjdzie z prezentacji nie tylko zadowolony, ale także bogatszy o całe spektrum wiedzy na temat whisky. To wyjątkowa okazja, by na chwilę stać się elitarnym twórcą jednego z najbardziej zmysłowych smaków świata! Tuż po dokładnej analizie wszystkich typów europejskich whisky, pod okiem naszego eksperta uczestnicy zmierzą się z przygotowaniem własnej kompozycji smakowej.

 

„Alchemia Whisky” idealnie pasuje na zamknięte spotkania firmowe, w którym biorą udział Power teamy, kadry zarządzające czy zespoły zadaniowe. Będzie ekskluzywnym urozmaiceniem pracowniczego eventu, wprowadzi uczestników w elitarny świat tworzenia smaków whisky.

 

Dowiedz się jak powstaje jeden z najbardziej wyrafinowanych trunków świata i sam wypróbuj swych sił w jego kreacji! Nic nie daje więcej szczęścia niż tworzenie własnego smaku.

Od zamówienia do realizacji

kontakt wyjscie strona 1

O całą resztę zadbamy sami!

 1. W dniu prezentacji dwukrotnie potwierdzimy telefonicznie swoją obecność podczas wydarzenia: wyjeżdżając na miejsce spotkania i na godzinę przed prezentacją.
 2. Zaaranżujemy wygląd sali – ustawimy specjalne podkładki, kieliszki, materiały edukacyjne oraz rzutnik, przez który wyświetlona będzie prezentacja multimedialna dla widzów.
 3. Po spotkaniu nasz zespół zbierze wszystkie elementy i najpóźniej godzinę po prezentacji opuści salę, zostawiając po sobie porządek.


Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

 

Telefon: +48 796 463 535
Mail:  dzentelmen@brzart.pl

 

Na kontakt z twojej strony czeka Pani Iwona Andruszkiewicz.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small