Poznajcie zespół Loży Dżentelmenów:

 

zespol ico 1  

Artur Brzychcy

Założyciel Loży Dżentelmenów i właściciel firmy eventowej BRZ ART, która od 10 lat działa z dużymi sukcesami na terenie całego kraju. Jest Ambasadorem marki Johnnie Walker Black Label, a swoje umiejętności i wiedzę zdobywał podczas szkoleń sensorycznych, jako uczeń Iana Williamsa - jednego z najlepszych malt masterów XX wieku. Jest specjalistą w dziedzinie whisky oraz miodów pitnych i nalewek. Od 2013 roku jest honorowym ambasadorem Pasieki Jaros.

 

zespol ico 1

Roch Siemianowski

Jest pierwszym ambasadorem marki Johnnie Walker w Polsce. Pasję do whisky pogłębiał podczas wizyt w Szkocji, łącząc ją z uwielbieniem do jazdy konnej. Jest aktorem, w zeszłym roku wystąpił w filmie Juliusza Machulskiego „Ambassada” – co ciekawe jako barman. W 2013 roku wystąpił także w serialach: „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty” i rosyjskim „Zwiadowczynie”. Co tydzień czyta „Newsweeka” w wersji audio.

 

zespol ico 1

Paweł M. Lipnicki

Trener autorskich szkoleń biznesowych, trener trenerów od lat 90. Fascynuje się kulturą celtycką i szkocką – w tym oczywiście szkockimi i irlandzkimi gatunkami whisky. Najstarszy stażem ze wszystkich obecnie działających Ambasadorów Marek Luksusowych DIAGEO, z którym współpracuje już 12 lat. Jest autorem książki „Johnnie Walker Red Book” i licznych publikacji min. w magazynach „Twój Styl”, „Sukces”. Jest szermierzem broni dawnych, laureatem bojowych turniejów historycznych.

 

zespol ico 1

Marcin Michalik

Jest członkiem organizacji SCAE – Speciality Coffee Assn of Europe. W Polskich Mistrzostwach Baristów bierze udział od 2004 roku. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia jako barista i twórca Latte Art: Mistrz Polski w sztuce Latte Art w 2010 roku, Trener Vice Mistrza Polski Latte Art w 2009, Vice Mistrz Polski Latte Art. w 2008 roku, finalista (zdobył szóste miejsce na świecie) w prestiżowym World Coffee In Good Spirit na Wonderful Coffee w 2008. Od kilku lat pracuje jako szkoleniowiec.

 

zespol ico 1

Iwona Andruszkiewicz

Od 12 lat zawodowo zajmuje się organizacją degustacji alkoholi. Przez kilka lat współpracowała z Ambasadorami Johnie Walker, organizując Mentor Programy – wydarzenia mającego na celu promowanie szkockiej whisky w Polsce. Od 6 lat razem z ekipą Loży Dżentelmenów propaguje w Polsce kulturę i znajomość whisky. Aktywnie uczestniczy w procesach tworzenia nowych programów szkoleniowych i urozmaicania istniejących, by stale podnosić jakości świadczonych przez naszą firmę usług.

 

 

 

 

 

 

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small