O Loży Dżentelmenów

 

Loża Dżentelmenów to idea, która stopniowo rodziła się w mojej głowie, przez wszystkie lata współpracy z marką Johnnie Walker.

 

W trakcie prowadzenia swoich szkoleń z zakresu produktów Johnnie Walker, natrafiałem na mnóstwo pytań od swoich słuchaczy, dotyczących innych producentów whisky, a nawet innych rodzajów alkoholi. Widząc zainteresowanie ludzi biznesu gałęzią towarów luksusowych, stworzyłem Lożę Dżentelmenów, jako zgromadzenie specjalistów od dobrego smaku. Specjalistów niezależnych od wszelkich marek, obiektywnych i profesjonalnych w każdym calu.


Prostą sprawą było przekonanie do współpracy kolegów po fachu, którzy poparli moją idee i włożyli serce w profesjonalne przygotowanie tego projektu. Po krótkim czasie zebrałem ekipę specjalistów od whisky, whiskey, miodów pitnych, nalewek, cygar i win. Widząc zwiększające się zainteresowanie, zdecydowałem się na rozszerzenie zakresu oferowanych szkoleń, o spotkania dotyczące savoir vivre, dress code-u oraz… kawy.

 

opis lozy2

 

Dziś stanowimy zgrany zespół kilkunastu profesjonalnych specjalistów z każdej dziedziny, o której prawdziwy dżentelmen powinien mieć pojęcie. Przyjmujemy zaproszenia od naszych klientów z całego kraju, by wprowadzić ich w świat elit. Nasz cel to nauka dobrych manier w sposób ciekawy i zabawny. Pragniemy ukazywać bogactwo smaków i aromatów zamkniętych w kieliszku wina, szklaneczce whisky czy niebieskim dymie z cygara. Bawimy się z klasą i dobrym smakiem.


Artur Brzychcy.
Założyciel Loży Dżentelmenów

Z usług Loży Dżentelmenów skorzystali między innymi:

 

loga klienci small